Operátor:
Číslo příjemce:

Alternativy k SMS zdarma – Facebook Messenger

Přes naši internetovou SMS bránu můžete snadno a pohodlně odesílat SMS zdarma jak do sítě O2, tak i k ostatním dvěma velkým operátorům. Na našem webu bychom vám ale rádi představili i další, alternativní možnosti, jak lidem posílat textové zprávy zdarma. Tou první, na kterou se podíváme, je populární chatovací aplikace Messenger od Facebooku.

Messenger patří k nejoblíbenějším aplikacím

Mobilní aplikace Facebook Messenger patří k suverénně nejstahovanějším aplikacím nejen u nás, ale i ve světě. Umožňuje snadnou a hlavně bezplatnou komunikaci s lidmi, které máte v přátelích na Facebooku a to z jakéhokoli chytrého mobilu, jenž je připojený na internet. Messenger je skvělou alternativou vůči posílání SMS zdarma – používání aplikace vás nic nestojí (max. vám odčerpá data) a přináší spoustu užitečných funkcí.

Výhodou je i možnost spárování s kontakty v mobilu

Velkým plusem FB Messengeru je i možnost spárovat si jej s kontakty, které máte v mobilu – můžete tak přes něj komunikovat i s lidmi, jež sice nemáte v přátelích na Facebooku, ale máte v telefonu jejich číslo. Vše je velmi snadné a intuitivní, aplikace je perfektně odladěná a Facebook ji často aktualizuje a neustále vylepšuje.

Oproti SMS umožňuje Messenger mnohem více funkcí

Výhod, které má Messenger oproti klasickým SMS zdarma, je spousta – patří mezi ně např. množství smajlíků, různé samolepky, gify, videa, obrázky, vkládání fotek, videí, hlasových zpráv atd. Především pro mladší uživatele je dnes Messenger prakticky nezbytností.

Vedle základní verze existují i odlehčené varianty Messengeru

Velká většina lidí má sice v mobilu nainstalovanou klasickou základní verzi Messengeru, existují ale i varianty, které v mobilu zaberou méně místa – patří mezi ně např. aplikace Messenger Lite, která je také od Facebooku, nicméně šetří nejen místo v telefonu, ale i vaše data. Používání Messengeru pak umožňuje i řada jiných alternativních aplikací od jiných tvůrců.

Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, d…
Nemáte chytrý telefon s mailovou aplikací, ale přáli byste si, aby vám chodila u…
Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
Velmi oblíbeným a vyhledávaným typem nebankovních úvěrů jsou tzv. SMS půjčky –…
Facebook
Seznam článků