Operátor:
Číslo příjemce:

Alternativy k SMS zdarma – Viber

Další známou aplikací, která umožňuje svým uživatelům odesílat SMS zdarma, je Viber Messenger. Ten je hodně podobný WhatsAppu a nabízí i většinu stejných funkcí. O něco rozšířenější je ale WhatsApp, Viber je v žebříčku hned za ním. Poprvé byl Viber vydán v prosinci roku 2010.

Jaké funkce Viber nabízí?

Kromě možnosti posílat textové SMS zdarma umožňuje Viber Messenger také bezplatné hlasové zprávy, volání nebo videohovory. Stejně jako u jiných komunikátorů, i zde si může každý snadno upravit uživatelské prostředí, používat různé smajlíky, samolepky a jiné užitečné drobnosti. Velmi zajímavou funkcí jsou u Viberu veřejné chaty, díky nimž tak můžete snadno komunikovat s různými lidmi z celého světa. Vše je dostupné zdarma, ani za stažení aplikace se žádný poplatek neúčtuje (zpoplatněný je pouze případný datový přenos, pokud jste třeba na mobilu připojení přes data). Stejně jako u WhatsAppu i u Viberu platí, že bezplatné SMS nebo hovory lze provádět pouze mezi těmi, kteří mají danou aplikaci nainstalovanou.

Viber Out – pište a volejte i lidem, kteří Viber nemají

Pokud chcete napsat SMS zprávu, nebo zavolat někomu, kdo Viber nainstalovaný nemá, můžete tak učinit prostřednictvím služby Viber Out, která už je ale placená. Pro její používání si tak na ní nejdříve musíte založit účet a dobít si kredit, pak už můžete z Viberu volat nebo psát komukoliv, kdo má telefon, ať už bydlí kdekoliv na světě.

Jak stáhnout Viber do svého mobilu?

Aplikaci pro SMS zdarma a bezplatné volání nebo videohovory Viber si lze stáhnout z příslušných internetových obchodů. Viber je určený pro všechny významné operační systémy, mohou ho tak používat majitelé mobilních telefonů s Androidem nebo iOS, na desktopových zařízeních si ho můžete stáhnout z oficiálního webu, kde je aplikace pro Windows, Linux i Mac.

Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, d…
V souvislosti s nebankovními úvěry se často můžeme setkat s označením SMS půjč…
Posíláte často svým známým nebo kamarádům drobné částky, ale otravuje vás vyplňo…
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
Facebook
Seznam článků