Operátor:
Číslo příjemce:

Chomp SMS – skvělá aplikace na posílání SMS zpráv pro Android a iOS

Většina lidí posílá textové zprávy ze svých mobilů přes klasickou vestavěnou aplikaci a obvykle nemá potřebu hledat k ní alternativy. Pokud vám ale standardní rozhraní nevyhovuje a uvažujete o vyzkoušení jiné aplikace, která by přinesla více funkcí, máme pro vás jeden tip. Chomp SMS patří k nejoblíbenějším a nejstahovanějším SMS klientům pro mobily s Androidem a iOS.

Funkce aplikace Chomp SMS

Chomp SMS přináší spoustu užitečných možností, které ocení zejména ti, jenž SMS zprávy posílají často. Funkcí je zde skutečně nepřeberné množství – jmenovat můžeme např. šablony, plánované odesílání SMS, zálohování, možnost skupinových SMS nebo perfektní podpora pro ty, kteří používají dvě SIM karty v jednom telefonu. Aplikace má velmi povedený a moderní design a určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

Zajímavé výhody aplikace

Kromě výše jmenovaných funkcí přináší Chomp SMS i celou řadu dalších, velmi zajímavých možností, jak s esemeskami pracovat. Skvělá je např. možnost zastavit SMS v okamžiku, kdy už se z vašeho mobilu začala posílat. Mnoho lidí pak jistě potěší i podpora pro stále se rozšiřující zařízení Android Wear. Samozřejmostí jsou pak různá témata, s nimž si lze upravit vzhled podle vkusu každého uživatele. Ne vše je sice bezplatné – některé funkce jsou dostupné pouze po uhrazení poplatku – většina je ale zdarma a bezplatná verze aplikace většině lidí určitě plně postačí.

Pro jaké mobily je Chomp SMS určená?

Chomp SMS je aplikací určenou pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Spustíte ji prakticky na jakémkoli mobilu s Androidem, podporuje totiž zařízení už od verze 2.3 (Gingerbread). Pokud tedy nemáte nějaký extrémně zastaralý mobilní telefon, měl by vám Chomp SMS bez problémů fungovat. Aplikace je navíc k dispozici i pro majitele iPhonů.

Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
Textové zprávy na mobilní telefony jsou samozřejmou součástí našich životů a t…
V souvislosti s nebankovními úvěry se často můžeme setkat s označením SMS půjč…
Máte na svém mobilním telefonu spoustu kreditu, kterého se potřebujete zbavit …
Facebook
Seznam článků