Operátor:
Číslo příjemce:

Další aplikace pro správu SMS – Pulse SMS, Signal Private Messenger a Mood Messenger

Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, dnes se alespoň stručně podíváme na tři další zajímavé aplikace, určené pro odesílání a přijímání textových zpráv. Dvě z nich jsou určeny pro Android, třetí lze stáhnout i do mobilů se systémem iOS.

Pulse SMS

Velmi zajímavou, nicméně placenou aplikací pro správu textových zpráv je Pulse SMS. Její klíčovou výhodou je to, že funguje nejen v mobilních telefonech a tabletech, ale také na počítačích, noteboocích nebo chytrých hodinkách. Nabízí celou řadu funkcí, včetně archivování konverzací, nastavení automatického podpisu do SMS zprávy nebo plánování jejich odesílání. Aplikace je určená pro mobily s Androidem, bezplatný je ale pouze první týden jejího používání – pak už je třeba si ji platit buď 1x měsíčně nebo 1x za rok.

Signal Private Messenger

V tomto případě se jedná o aplikaci, která se podobá spíše aplikacím typu Messenger nebo WhatsApp, asi nejvíce podobná je iMessage pro iPhony. Hlavní předností je šifrovaná komunikace, takže se hodí pro ty, kterým jde především o bezpečnost jejich konverzace. Pokud příjemce zprávy nemá tuto aplikaci v mobilu nainstalovanou, zobrazí se mu text jako klasická SMS zpráva. Aplikace je dostupná nejen pro Android, ale také pro zařízení s operačním systémem iOS.

Mood Messenger

Jako poslední si představíme Mood Messenger – ten se hodně podobá oblíbenému Facebook Messengeru a stejně jako on umožňuje bezplatné posílání nejen textových zpráv, ale i obrázků nebo fotek. Hlavní předností je zejména povedené grafické prostředí a možnost nainstalovat si z Google Play spoustu různých skinů a upravit si tak prostředí podle vašeho vkusu. Tato SMS aplikace je určená pouze pro telefony s Androidem.

Prostřednictvím SMS zprávy se dá zařídit spousta věcí – esemesky nejsou určené p…
Pokud nejste přímo z Prahy, ale občas do našeho hlavního města jezdíte, určitě…
V dnešním článku si řekneme něco bližšího o historii textových zpráv. SMS zprávy…
Vánoční svátky a zejména pak Štědrý den patří k období, kdy lidé nejvíce z cel…
Facebook
Seznam článků