Operátor:
Číslo příjemce:

Hromadné rozesílání SMS – základní informace

Zatímco klasické SMS zprávy asi není třeba nijak podrobněji představovat, hromadné rozesílání SMS už tak známé není, hlavně pak mezi běžnými uživateli. Pro koho je tato služba vhodná, kdo ji u nás nabízí a v jaké relaci se pohybují její ceny? Na tyto otázky jsme se pokusili nabídnout vám stručné a srozumitelné odpovědi.

Pro koho je tato služba zajímavá?

Hromadné SMS zprávy jsou účinným marketingovým produktem zejména pro různé firmy a podnikatele, kteří potřebují oslovit velké množství lidí a propagovat tak svůj produkt. Ideální jsou např. pro majitele internetových obchodů, jenž tak mohou svým zákazníkům posílat upozornění na slevy nebo jiné zajímavé akce. Využívají je ale také města pro informování svých obyvatel, pokud se u nich děje něco důležitého.

Poskytovatelé hromadného rozesílání SMS

Na českém trhu je celá řada poskytovatelů služby, která umožňuje rozesílání hromadných SMS zpráv. K těm největším patří:

  • GoSMS – umožňuje snadné posílání hromadných SMS z PC i tabletu

  • profi SMS – nabízí služby pro malé i velké e-shopy nebo pro marketingové účely

  • SMS Manager – rozesílání SMS do všech sítí, přehledná webová administrace

Jednotlivé společnosti, které tyto služby nabízejí, obvykle umožňují posílat hromadné SMS nejen na čísla u tuzemských operátorů, ale také do zahraničních zemí. U nich je ale pochopitelně cena trochu vyšší. Např. u GoSMS je cena za jednu SMS do české mobilní sítě 0,79 Kč, na Slovensko 1 Kč a do drtivé většiny ostatních zemí pak 2,70 Kč.

Speciální aplikace na hromadné rozesílání SMS

Na internetu najdete i jednoduché programy, které posílání hromadných SMS umožňují. Jedná se např. o SMS posílač Treca nebo přímo o aplikace jednotlivých mobilních operátorů – službu aktuálně poskytuje jak O2, tak i T-Mobile a Vodafone.

Textové zprávy na mobilní telefony slouží ke spoustě účelů. Dnes si představím…
V dnešním článku si řekneme něco bližšího o historii textových zpráv. SMS zprávy…
Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
Velmi oblíbeným a vyhledávaným typem nebankovních úvěrů jsou tzv. SMS půjčky –…
Facebook
Seznam článků