Operátor:
Číslo příjemce:

Kolik stojí SMS u největších virtuálních operátorů?

Píšete-li ze svého mobilního telefonu často textové zprávy a zároveň nemáte žádný neomezený tarif, u něhož byste jejich počet nemuseli nijak řešit, mohou se vám hodit informace o tom, kolik stojí jedna SMS zpráva u vybraných virtuálních operátorů. Pro naše malé srovnání jsme vybrali pět předních hráčů na tuzemském trhu – Kaktus, Mobil.cz, Tesco Mobile, BLESKmobil a SAZKAmobil. Jaké jsou jejich aktuální ceny za jednu odeslanou esemesku?

Kaktus operátor oblíbený zejména u mladých lidí a u těch, jenž hodně používají internet v mobilu. Kaktus si v tuto chvíli účtuje 1,50 Kč za odeslanou SMS zprávu, můžete si u něj ale dokoupit i speciální balíčky, díky nimž ušetříte – v balíčcích vyjde 40 SMS na 50 Kč, 100 SMS na 100 Kč a 400 SMS na 300 Kč – tedy necelou korunu za esemesku. Stejná cena platí jak pro jednorázové, tak i pro obnovující se balíčky.

Mobil.cz tento operátor letos ztratil hodně zákazníků po změně svých podmínek, především u internetových služeb. Jedna SMS u něj stojí stejně jako u Kaktusu 1,50 Kč, nově už ale není internet zdarma neomezeně, ale pouze na 30 dní od dobití.

Tesco Mobile i zde je základní sazba za odeslanou textovou zprávu 1,50 Kč. Pokud si ale dobijete alespoň 300 Kč, na 30 dní máte sazby levnější – SMS do vlastní sítě máte úplně zdarma a do ostatních jen za 1 Kč.

BLESKmobil ani nejstarší virtuální operátor na českém trhu se se svojí základní cenou za SMS zprávu nijak neliší – cena je opět 1,50 Kč. Pokud jste zvyklí někomu občas poslat MMS, její cena je u BLESKmobilu 5 Kč.

SAZKAmobilasi vás nepřekvapí, že i SAZKA si u svého operátora nastavila stejnou cenu – jedna SMS vás vyjde opět na 1,50 Kč. Pokud si ale dobijete alespoň 300 Kč, máte nárok na odměnu – zvolíte-li si balíček levné volání + SMS, bude vás jedna SMS stát 1,30 Kč. SAZKAmobil ale má i poměrně širokou nabídku různých dalších balíčků – např. 50 SMS za 60 Kč, nebo 100 SMS za 100 Kč. Pokud však dáte přednost tarifu, pak vás jedna textová zpráva bude stát pouhých 0,90 Kč.

Velmi oblíbeným a vyhledávaným typem nebankovních úvěrů jsou tzv. SMS půjčky –…
Vedle Štědrého dne patří Silvestr a Nový rok k těm dnům, kdy lidé nejvíce posíla…
Tentokrát tu máme něco pro fanoušky ezoteriky a všechny ty, kteří věří na horo…
V dnešním článku si řekneme něco bližšího o historii textových zpráv. SMS zprávy…
Facebook
Seznam článků