Operátor:
Číslo příjemce:

Na kterých videoportálech je možná SMS platba?

Placené portály s širokou nabídkou filmů a seriálů jsou v posledních letech na vzestupu a jsou čím dál oblíbenější. Nabízejí širokou nabídku atraktivního obsahu, který si jejich předplatitelé mohou spustit hned a bez dlouhého čekání, než se daný film či seriál stáhne z internetu. Tyto služby se běžně hradí platební kartou, nicméně u některých z nich je možná i platba prostřednictvím SMS zprávy. O které služby se jedná a kolik taková SMS stojí?

Voyo – pomocí SMS lze platit měsíční předplatné

Oblíbená česká videotéka Voyo je spojená s TV Nova a kromě filmů a seriálů nabízí také pořady z produkce Novy a všechny její televizní kanály s bonusem v podobě filmové stanice Voyo Cinema, jež je dostupná pouze v rámci služby Voyo. Platit za Voyo lze i SMS zprávou – tou můžete uhradit měsíční předplatné, které vás vyjde na 189 Kč. Musíte mít dostatek kreditu a také aktivované prémiové SMS zprávy.

Obbod – esemeskou lze uhradit jen vybrané pořady

Obbod si získal oblibu zejména seriály z vlastní produkce, jako je např. Vyšehrad nebo Lajna. Tato služba se standardně dá uhradit pouze přes platební bránu GoPay, nicméně vybrané seriály lze zaplatit i pomocí SMS zprávy – konkrétně jde o již zmíněnou Lajnu, Vyšehrad a nový pořad Stand-up Factory. Vybrat si vždy můžete mezi zakoupením jednoho dílu nebo celého seriálu.

Film Popular – jednou SMS uhradíte celý rok

Trochu specifickým zástupcem videoportálů je Film Popular, který nabízí trochu odlišný obsah. Zaměřuje se především na dokumenty, které se vysílají na stanicích WAR Svět válek a Kinosvět, v menší míře pak na něm najdete pořady pro děti nebo horory. Film Popular se platí jednorázově na celý rok a SMS zpráva stojí 199 Kč.

Ostatní videotéky platbu SMS zatím neumožňují

U předních videoték, jako je HBO GO, Netflix nebo Filmbox Live zatím možnost platby přes SMS není – tyto služby je nutné uhradit pomocí platební karty. Je ale možné, že v budoucnu bude i u těchto služeb více možností, jak je uhradit.

Občas slouží textové esemesky také jako ověření při registraci k některým službá…
Textové zprávy na mobilní telefony jsou samozřejmou součástí našich životů a t…
V dnešním článku si řekneme něco bližšího o historii textových zpráv. SMS zprávy…
Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
Facebook
Seznam článků