Operátor:
Číslo příjemce:

Nejzajímavější SMS půjčky v roce 2018

Velmi oblíbeným a vyhledávaným typem nebankovních úvěrů jsou tzv. SMS půjčky – jedná se o rychlé, malé a krátkodobé nebankovní půjčky, které jsou žádané mimo jiné i díky tomu, že jsou snadno dostupné a dosáhne na ně velká většina zájemců, včetně těch, kteří nemají šanci získat jakýkoli úvěr od banky. Které SMS půjčky patří k v tomto roce k těm nejlepším?

Via SMS – půjčka, o níž si lze požádat i přes SMS

Nebankovní úvěr Via SMS je SMS půjčkou v pravém slova smyslu – zatímco u většiny ostatních je sjednání možné pouze přes internet, případně po telefonu či osobně, u Via SMS si lze o půjčku požádat i prostřednictvím textové SMS zprávy (nikoli ale napoprvé, SMS žádost je možná až od druhé půjčky u registrovaných klientů). Výhodou u Via SMS je první půjčka zdarma až do 8 000 Kč se splatností do 30 dní.

Kamali – nejlevnější SMS půjčka na českém trhu

Momentálně nejlevnější SMS půjčkou je Kamali – produkt společnosti Home Credit. Kamali vznikla přejmenováním z původní Japonské půjčky, nic se ale nezměnilo na její výhodnosti. Jako nový zákazník si můžete půjčit až 10 000 Kč bez úroků, musíte ale celou částku vrátit do 14 dnů. Kamali je ale skvělá i při opakovaných půjčkách – nabízí totiž bezkonkurenčně nejnižší poplatky a je tak skutečně výhodnou a férovou nebankovní SMS půjčkou.

Zaplo – SMS půjčka, kterou vám vyplatí i v trafice

Hodně známá je – i díky televizní reklamě – SMS půjčka Zaplo, která je ve většině parametrů podobná jako ostatní úvěry tohoto typu. I ona je napoprvé zadarmo, půjčit si takto lze až 8 000 Kč na 30 dní. Co je ale zajímavé – Zaplo půjčku si nemusíte nechat poslat na účet, dá se totiž vyzvednout i v sítí novinových stánků značky Geco.

Moment půjčka pro podnikatele

K úvěrům, o které se dá požádat pomocí SMS zprávy, patří také Moment půjčka. Ta je ale určená výhradně pro podnikatele, běžné fyzické osoby ji získat nemohou. Úvěrový rámec je do 15 000 Kč, doba splatnosti maximálně 28 dní.

Dnes si představíme další zajímavou aplikaci pro správu SMS ve vašem mobilním …
Na našem webu s SMS zdarma vám přinášíme různé články, které se týkají využití…
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
Chcete vaši lásku potěšit krásnou textovou zprávou, která jí přijde přímo na mob…
Facebook
Seznam článků