Operátor:
Číslo příjemce:

Písničky na téma SMS – tipy na zajímavé videoklipy

Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, několik se jich ale přece jenom najít dá. Vybrali jsme pro vás tři tipy na zajímavé hudební videoklipy, v nichž se zpívá právě o SMS zprávách a esemesky mají navíc i přímo ve svém názvu.

Lucie Bílá – eSeMeS (2003)

Jako první jsme nemohli vybrat nic jiného, než známý hit české zpěvačky Lucie Bílé, která už od počátku devadesátých let patří k nejpopulárnějším tuzemským interpretům. Klip s názvem eSeMeS byl součástí alba Jampadampa a byl natočený v roce 2003. Text této písničky je k dispozici např. na portálu Supermusic (http://www.supermusic.cz/skupina.php?idpiesne=45454&sid=), kde je mimochodem obrovské množství textů a dalších informací ke stovkám tuzemských i zahraničních zpěváků, zpěvaček a skupin.

M-Kids – SMS (2004)

Druhý klip v našem výběru písniček o esemeskách už pochází ze zahraničí a jeho interpretem je belgická dívčí skupina M-Kids. Tato popová kapela byla aktivní v letech 2000 až 2005, poté ukončila svoji kariéru. Hit s názvem SMS pochází z roku 2004 a jedná se o jeden z nejpovedenějších kousků skupiny. Kromě něj určitě stojí za zhlédnutí klipy Poppa Joe, Funky Monkey nebo The Jungle Song – všechny tyto videoklipy si můžete pustit na YouTube.

Barcode Brothers – SMS (2002)

Posledním videoklipem, zaměřeným na SMS zprávy, je písnička dánského dua Barcode Brothers, které patří do žánru trance. Skupina byla aktivní v letech 1999 – 2004, kdy vydala dvě alba a sedm singlů, posledním z nich byl právě klip pod názvem SMS. U ČR pravděpodobně u většiny posluchačů Barcode Brothers moc známí nejsou, každopádně pokud máte rádi trance, možná vás jejich hudba zaujme.

Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
Vánoční svátky a zejména pak Štědrý den patří k období, kdy lidé nejvíce z cel…
Většina lidí posílá textové zprávy ze svých mobilů přes klasickou vestavěnou a…
Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
Facebook
Seznam článků