Operátor:
Číslo příjemce:

QKSMS – krásná aplikace pro práci s vašimi SMS

Pokud vám za jakéhokoli důvodu nevyhovuje základní vestavěná aplikace pro příjem a odesílání esemesek, máme pro vás další tip na aplikaci, která by vás mohla zaujmout. Její název je QKSMS a je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Co QKSMS nabízí a jaké jsou její největší přednosti?

Hlavní výhody aplikace

K nejdůležitějším plusům QKSMS patří zejména skvělé grafické zpracování, které je jedno z nejhezčích mezi všemi dostupnými SMS aplikacemi. Další výhodou je možnost používat QKSMS zcela zdarma, i když si lze připlatit i za její vylepšení. Aplikace je navíc velmi rychlá, výkonná a můžete si např. zvolit noční mód, který vám nesežere tolik baterie.

Rozsáhlé možnosti přizpůsobení

Možná úplně tou největší výhodou této SMS aplikace je obrovské množství možností, jak si ji přizpůsobit a nastavit přesně podle vašeho gusta. Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev, přepínat mezi denním a nočním režimem nebo nastavit si soukromí podle vaší potřeby. Pochvalu si zaslouží i kompatibilita se zařízeními Android Wear nebo podpora pro Talk Back či Samsung Voice Assistent.

Možnost výběru mezi bezplatnou a plnou verzí

Stejně jako u řady jiných aplikací, i u QKSMS si lze vybrat kromě základní bezplatné verze i placenou variantu a využívat ji tak naplno. Podle obchodu Google Play se ceny za další funkce v současné době pohybují od 25 do 299 Kč.

Celkově patří QKSMS k nejlépe hodnoceným ve své kategorii a i my ji můžeme jedině doporučit. Pokud nejste spokojení s vestavěnou aplikací pro SMS, určitě neváhejte a OKSMS alespoň nezávazně vyzkoušejte – nebude vás to stát ani korunu a třeba si ji zamilujete stejně tak, jako stovky tisíc dalších uživatelů z celého světa. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play pod tímto odkazem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moez.QKSMS&hl=cs.

Většina lidí posílá textové zprávy ze svých mobilů přes klasickou vestavěnou a…
Pokud máte aplikace ve svém chytrém mobilním telefonu propojené s cloudovými s…
V souvislosti s nebankovními úvěry se často můžeme setkat s označením SMS půjč…
Prostřednictvím SMS zprávy se dá zařídit spousta věcí – esemesky nejsou určené p…
Facebook
Seznam článků