Operátor:
Číslo příjemce:

SMS brány a jejich hlavní výhody

Internetové SMS brány jsou webové stránky, které umožňují lidem posílat textové zprávy na mobilní telefon zcela zdarma, aniž by uživatel musel za jejich použití cokoliv platit. Zatímco dříve měly poměrně velký význam, v posledních letech už jsou trochu na ústupu, nicméně stále je mnoho lidí aktivně využívá.

SMS brány mají stále smysl

I přes skutečnost, že dnes už má velké množství lidí neomezené tarify a platbu za SMS zprávy tak vůbec nemusí řešit, případně komunikují prostřednictvím různých mobilních aplikací, mají stále SMS brány svůj význam a pro spoustu lidí jsou užitečným nástrojem. Ne každý si může dovolit neomezený tarif a stejně tak spousta lidí – zejména těch starších – nepoužívá chytré mobily. Např. SMS zdarma do sítě O2 patří stále k oblíbeným a využívaným službám.

Zprávy přes SMS brány lze posílat do všech sítí

Výhodou klasických SMS bran je bezesporu možnost posílat textové zprávy do všech tří sítí hlavních operátorů, nemusíte tak řešit, pod kterého operátora dotyčná osoba spadá – je jedno, zda jde o O2, T-Mobile či Vodafone. Trochu složitější už je ale posílání SMS zdarma na čísla u virtuálních operátorů.

Snadné a rychlé psaní SMS

I když už dnes mají mobily velké displeje a psaní na nich je rychlejší, než tomu bylo dříve, pořád se SMS píší mnohem pohodlněji na klasickém PC či notebooku. Na našem webu si tak můžete snadno a rychle napsat libovolné množství SMS zdarma, bez jakéhokoli omezení.

Měsíčně může použití SMS brány přinést zajímavou úsporu

Člověku, který pravidelně každý měsíc posílá velké množství SMS zpráv, mohou tyto internetové brány ušetřit spoustu peněz. Důležité ale je vybrat si spolehlivý web, který opravdu funguje a SMS skutečně odesílá – jedním z nich je právě naše stránka www.sms-o2.cz. Nabízíme spolehlivou, kvalitní a rychlou službu pro každého, kdo chce někomu poslat SMS zdarma a zbytečně za to neutrácet peníze.

Při krizové situaci všichni víme, že se dá pomoc přivolat telefonátem na bezpl…
Pokud nejste přímo z Prahy, ale občas do našeho hlavního města jezdíte, určitě…
Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtě…
Další známou aplikací, která umožňuje svým uživatelům odesílat SMS zdarma, je …
Facebook
Seznam článků