Operátor:
Číslo příjemce:

SMS chat u televizních stanic

Na našem webu s SMS zdarma vám přinášíme různé články, které se týkají využití textových zpráv z mobilních telefonů. Dnes se podíváme na tzv. SMS chaty, s nimž se lze setkat na různých místech, např. v programu některých televizních stanic.

SMS chat na televizi Óčko

Jedním z nejznámějších příkladů SMS chatu je noční vysílání oblíbeného hudebního kanálu Óčko. U něj je SMS chat v provozu vždy v nočních hodinách, kdy mohou diváci zveřejňovat svoje vzkazy odesláním SMS zprávy, která se pak zobrazí přímo na televizní obrazovce ve vysílání. Pro někoho je tato služba zajímavou možností, jak se třeba seznámit, pro spoustu lidí je ale poměrně vysoký pruh s SMS zprávami spíše rušivý a trochu kazí dojem ze sledování videoklipů. Tato služba už nicméně funguje řadu let, takže je zřejmě úspěšná.

SMS chat u slovenské TV Osem

Slovenská ezoterická televize Osem u nás moc populární není, někteří operátoři ji ale ve své nabídce programů mají. Tato TV stanice se zaměřuje na pořady s různými kartářkami a věštci a kromě klasického volání nabízí i možnost chatování přes SMS zprávy. Jestli se to někomu vyplatí, je otázkou, ale vzhledem k tomu, že odpověď může stát až 6 euro, to zrovna levná záležitost není – nehledě na to, že tyto služby většinou moc důvěryhodné nejsou.

Další příklady SMS chatů u vybraných služeb

SMS chat provozuje také společnost EZO TV, která se – jak už napovídá její název – zabývá opět věštěním. Jedna SMS stojí dle aktuálního ceníku 50 Kč a po jejím odeslání byste měli dostat okamžitou odpověď. Výhodou je alespoň to, že 50 Kč není zas tak vysoká částka a je to pořád lepší, než utratit třeba několik set nebo tisíc za telefonát na předraženou placenou linku.

SMS chaty už v poslední době nejsou tak zajímavé jako dříve a dnes, když už má skoro každý doma internet, existují daleko lepší možnosti, jak se seznámit, využít služeb věštců apod. Dokud ale budou lidé za tyto služby utrácet peníze, jejich provozovatelé nemají důvod jejich provoz ukončovat.

Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
V souvislosti s nebankovními úvěry se často můžeme setkat s označením SMS půjč…
Placené portály s širokou nabídkou filmů a seriálů jsou v posledních letech na…
Pokud vám za jakéhokoli důvodu nevyhovuje základní vestavěná aplikace pro příj…
Facebook
Seznam článků