Operátor:
Číslo příjemce:

SMS platby za weby s filmy a seriály ke stažení

Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v televizi, má v podstatě dvě možnosti – buď jej může najít v rámci placených videoték, jako jsou např. HBO GO, Filmbox Live, Horizon Go od UPC, Netflix nebo Voyo. Druhou variantou je pak stažení filmu na speciálních webových portálech, kde je k dispozici nesrovnatelně širší výběr obsahu a navíc lze některé tyto weby používat i zcela zdarma, bez jakéhokoli poplatku. Za které služby se dá platit i pomocí SMS zprávy?

SMS platby za rychlejší stahování na Ulož to

Jedničkou na českém trhu je v tomto směru jednoznačně oblíbený portál Ulož.to, který zná velká většina uživatelů internetu. Velkým plusem tohoto webu je nepřeberné množství obsahu, ale i to, že jej můžete využívat zdarma – za stažení tak nemusíte zaplatit ani korunu, pouze se musíte smířit s pomalou rychlostí stahování filmu či seriálu (naopak třeba u písniček pomalé stahování nevadí). Pokud ale chcete, aby se vám obsah stáhl mnohem rychleji, můžete si připlatit i pomocí jediné SMS – ceny se pohybují od 30 Kč za 1 000 MB, přes 99 Kč za 10 000 MB až po 499 Kč za 115 000 MB.

SMS platby za používání portálu Hellspy

Dalším známým českým portálem pro stahování souborů je Hellspy. I u něj je jednou z variant dobití kreditu platba pomocí SMS, její výhodou je navíc rychlost – zatímco platební převod může trvat až dva dny, dobití přes SMS je připsáno okamžitě. Jedna SMS zpráva vyjde na 15 Kč až 499 Kč, nabít si s ní můžete od 700 až do 120 000 MB. Druhou možností je měsíční neomezené stahování za jednu SMS v ceně 99 Kč.

SMS platby za další známé služby pro stahování souborů

Prostřednictvím esemesky lze platit za dobití i na dalších portálech pro sdílení souborů – tento způsob platby umožňuje např. Datoid (ceny jsou od 99 Kč za 40 000 MB až po 549 Kč za 360 000 MB) nebo Webshare (ten touto formou nabízí pouze účet VIP Silver na jeden měsíc za 99 Kč).

Pomocí krátkých esemesek se dnes dá zaplatit za spoustu různých služeb. Jednou…
Dnes se podíváme na problematiku podvodů, které někteří lidé provádějí s pomoc…
Další známou aplikací, která umožňuje svým uživatelům odesílat SMS zdarma, je …
Vánoční svátky a zejména pak Štědrý den patří k období, kdy lidé nejvíce z cel…
Facebook
Seznam článků