Operátor:
Číslo příjemce:

SMS pro tebe – německý film s tématikou SMS zpráv

Textové zprávy na mobilní telefony jsou samozřejmou součástí našich životů a tak nepřekvapí, že byly natočeny i filmy, v nichž hrají SMS zprávy klíčovou roli. Jedním z nich, který má zkratku SMS přímo ve svém názvu, je německá romantická komedie SMS pro tebe, jež byla natočená roku 2016.

Děj filmu SMS pro tebe

Filmy SMS pro tebe vypráví příběh mladé dívky jménem Clara, která se těžko srovnává se smrtí svého partnera a stále posílá na jeho staré číslo smutné SMS zprávy. Clara ale neví, že číslo, na které píše už patří jinému člověku – tím je sportovní novinář Mark, který se rozhodne Claru najít a poprosí svého nejlepšího přítele o pomoc s jejím hledáním. Pokud máte rádi romantiku, tento film určitě doporučujeme.

Hned tři klíčové role v tomto filmu obsadila Karoline Herfurth, mladá německá herečka, kterou si možná pamatujete z oblíbených teenagerských komedií jako Holky to chtěj taky (oba díly) nebo Fakjů pane učiteli (opět oba díly). Ve filmu SMS pro tebe ztvárnila Karoline Herfurth hlavní roli, zároveň se ale postarala i o scénář a režii.

Kde sledovat film SMS pro tebe?

Pokud vás informace o tomto filmu zaujaly, určitě vás bude zajímat, kde jej můžete najít. Film se objevuje jednak v televizním vysílání (např. 16.6.2018 ho v 6 hodin ráno vysílá filmová stanice HBO), dále je součástí některých placených videoték (HBO GO) a samozřejmě si ho můžete i zdarma stáhnout – např. na oblíbeném úložišti Ulož.to, kde je film SMS pro tebe k dispozici i k online zhlédnutí pro registrované uživatele.

SMS se objevilo i v názvu několika dalších filmů, ty už ale příliš známé nejsou (např. francouzská komedie SMS z roku 2014 nebo český krátký studentský film SMS z roku 2015). Na téma SMS zpráv byla natočena i celá řada epizod různých seriálů.

Chcete vaši lásku potěšit krásnou textovou zprávou, která jí přijde přímo na mob…
Běžná SMS zpráva je už v dnešní době relativně levnou záležitostí a její cena …
Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
Prostřednictvím textových SMS zpráv můžeme nejen komunikovat s ostatními lidmi…
Facebook
Seznam článků