Operátor:
Číslo příjemce:

SMS věštění - zjistěte svoji budoucnost pomocí jediné SMS zprávy

Tentokrát tu máme něco pro fanoušky ezoteriky a všechny ty, kteří věří na horoskopy, věštění z karet a další podobné služby, jež u nás poskytují různí kartáři, věštci nebo jasnovidci. Tyto služby jsou hodně známé z nočního televizního vysílání, ale existují různé způsoby, jak těchto služeb využít – jednou z nich je i věštění přes SMS.

Kartářky a věštci nabízejí různé způsoby plateb, včetně SMS

Cenově nejvýhodněji vyjde určitě osobní návštěva u kartářky, i když samozřejmě záleží na tom, kolik si účtuje na hodinu – jsou lidé, kteří chtějí až 1 000 Kč za pouhých 15 minut, jiní se vám budou věnovat celou hodinu za 300 Kč – zda se to vyplatí, už si musí každý zodpovědět sám. Jednoznačně nevýhodné je pak věštění po telefonu, zvláště pokud se jedná o různé extrémně předražené linky – typicky jde právě o různé noční TV pořady, kde vás může minuta hovoru vyjít třeba na 70 – 90 Kč a to i tehdy, když vás do studia nepřepojí. Naopak věštění přes SMS obvykle tolik nestojí, na druhou stranu odpověď pak bývá poměrně strohá.

Objednávka SMS věštby obvykle vyjde levněji než telefonáty na drahé linky

Cena za jednu SMS zprávu se samozřejmě různí podle toho, u které kartářky nebo společnosti si službu objednáte. Např. na stránkách vestirna-zivota.cz vyjde jedna SMS zpráva na 50 Kč, na vesteni.com pak jen 20 Kč – zeptat se ale můžete pouze na jednu otázku.

SMS věštění nabízí spousta kartářů a jasnovidců

Kartářů a jasnovidců, jenž nabízejí věštění budoucnosti na základě jediné SMS zprávy je spousta, otázkou ovšem je, zda se jejich odpovědi dají brát vážně. Někomu to určitě pomoci může, pro jiného jsou to zase vyhozené peníze. V každém případě si dávejte pozor na některé služby, které po vás budou chtít posílat SMS opakovaně a tahat z vás peníze – pak už jde v podstatě o jasný podvod.

Na Velikonoce sice lidé neposílají ani zdaleka tolik přání, jako v období váno…
Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
SMS zprávy neslouží pouze jako oblíbený a rychlý komunikační nástroj – jejich …
Dnes si opět představíme jednu z alternativních mobilních aplikací, sloužících…
Facebook
Seznam článků