Operátor:
Číslo příjemce:

Využijte přebytečný kredit nákupem poukázek přes SMS

Máte na svém mobilním telefonu spoustu kreditu, kterého se potřebujete zbavit – např. kvůli přechodu k jinému operátorovi nebo z jiných důvodů? Jednu ze zajímavých možností, jak tento kredit využít, přináší internetová stránka Kešek.cz, na níž si prostřednictvím SMS zprávy můžete zakoupit různé poukázky na nákup.

Jak tento portál funguje?

Princip webu je velmi jednoduchý – vyberete si poukázku, o kterou máte zájem (pokud je v nabídce ve více cenových relacích, zvolíte si i její hodnotu), kliknete na tlačítko pro nákup a do objednávky vyplníte vaše jméno, příjmení, adresu a telefonní číslo a budete postupovat podle instrukcí na monitoru. Platbu esemeskou lze provést jak z kreditu, tak i z paušálu, poukázka vám pak přijde doporučeným dopisem.

Jaké druhy poukázek se v něm dají koupit?

Nabídka zahrnuje poukázky ze sedmi kategorií, jako je móda, elektro, cestování, drogerie, hypermarket, zdraví a praktické zboží. Jedná se o samé známé značky, které mají širokou síť poboček po celé ČR – např. Tesco, Kaufland, Billa, drogerie dm, KiK nebo Deichmann, z e-shopů pak potěší poukázky např. na Alzu nebo Mall.cz.

U kterých operátorů lze službu využít?

Možnost koupit si poukázky na nákup prostřednictvím SMS zprávy lze využít pouze u trojice hlavních mobilních operátorů – tedy O2, T-Mobile a Vodafone. U virtuálních operátorů bohužel tato služba dostupná není. Službu navíc nelze využít ani pro vyčerpání bonusového kreditu – z něj se tyto poukázky bohužel koupit nedají.

Komu se nákup těchto poukázek vyplatí?

Vzhledem k tomu, že cena za SMS je o dost vyšší než skutečná hodnota poukázky (např. poukaz do Tesca v hodnotě 500 Kč stojí 644 Kč, poukaz do Kauflandu v hodnotě 700 Kč přijde na 899 Kč), asi nemá velký smysl utrácet peníze z paušálu. Služba se tak vyplatí jen těm, kteří mají hodně vysoký kredit a potřebují jej co nejdříve utratit.

Existuje velké množství různých nemocí nebo syndromů a řada z nich je spojená …
Dnes si opět představíme jednu z alternativních mobilních aplikací, sloužících…
Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
Na našem webu vám představujeme různé alternativní možnosti, jak posílat SMS z…
Facebook
Seznam článků