Operátor:
Číslo příjemce:

YAATA – spolehlivá a graficky povedená aplikace pro SMS

Dnes si opět představíme jednu z alternativních mobilních aplikací, sloužících pro odesílání a přijímání textových SMS zpráv. Tentokrát se podíváme na aplikaci YAATA, jež patří k těm novějším – i přesto se ale rychle etablovala a získala si spoustu spokojených uživatelů.

Co aplikace YAATA nabízí?

Jedná se o zajímavou aplikaci, která slouží jako alternativa vůči výchozímu SMS řešení. YAATA umožňuje mnoho užitečných funkcí, které ocení zvláště lidé, jenž často SMS zprávy posílají. K hlavním výhodám patří mimo jiné možnost vyhledávání v SMS, možnost archivace nebo skrytí jednotlivých konverzací, přidání vybrané konverzace do oblíbených, perfektní práce s multimédii, automatické odpovědi nebo nastavení různého tónu upozornění pro každý kontakt.

Připlatit si za placenou verzi se vyplatí

Podobně jako spousta jiných, tak i YAATA má kromě základní, bezplatné verze i placenou variantu. Ta odemyká především rozsáhlejší možnosti nastavení, dále pak např. noční režim, plánované zasílání zpráv, auto odpovídač a spoustu dalších funkcí, které vám práci s SMS zprávami ještě více usnadní a zpříjemní.

Pro koho je aplikace YAATA určená?

YAATA je mobilní aplikací určenou pro majitele zařízení s operačním systémem Android a to od jeho verze 4.1. Je vhodná pro ty, kteří často posílají SMS zprávy a nestačí jim základní systémové řešení. YAATA potěší zejména ty, jenž si rádi nastavují vše podle sebe a ocení moderní a přehledné grafické zpracování.

Další alternativní aplikace pro odesílání SMS

Pokud by vás YAATA nezaujala, zkuste jiné alternativy – podívat se můžete např. na naše články o aplikacích Chomp SMS nebo Textra – ve všech případech se jedná o velmi kvalitní a oblíbené aplikace, které se snadno používají a přinášejí spoustu skvělých funkcí.

Běžná SMS zpráva je už v dnešní době relativně levnou záležitostí a její cena …
Vedle Štědrého dne patří Silvestr a Nový rok k těm dnům, kdy lidé nejvíce posíla…
Textové SMS zprávy mají v dnešní době celou řadu různých využití, patří mezi n…
Textové zprávy na mobilní telefony jsou samozřejmou součástí našich životů a t…
Facebook
Seznam článků