Operátor:
Číslo příjemce:

Alternativy k SMS zdarma – Facebook Messenger

Přes naši internetovou SMS bránu můžete snadno a pohodlně odesílat SMS zdarma jak do sítě O2, tak i k ostatním dvěma velkým operátorům. Na našem webu bychom vám ale rádi představili i další, alternativní možnosti, jak lidem posílat textové zprávy zdarma. Tou první, na kterou se podíváme, je populární chatovací aplikace Messenger od Facebooku.

Messenger patří k nejoblíbenějším aplikacím

Mobilní aplikace Facebook Messenger patří k suverénně nejstahovanějším aplikacím nejen u nás, ale i ve světě. Umožňuje snadnou a hlavně bezplatnou komunikaci s lidmi, které máte v přátelích na Facebooku a to z jakéhokoli chytrého mobilu, jenž je připojený na internet. Messenger je skvělou alternativou vůči posílání SMS zdarma – používání aplikace vás nic nestojí (max. vám odčerpá data) a přináší spoustu užitečných funkcí.

Výhodou je i možnost spárování s kontakty v mobilu

Velkým plusem FB Messengeru je i možnost spárovat si jej s kontakty, které máte v mobilu – můžete tak přes něj komunikovat i s lidmi, jež sice nemáte v přátelích na Facebooku, ale máte v telefonu jejich číslo. Vše je velmi snadné a intuitivní, aplikace je perfektně odladěná a Facebook ji často aktualizuje a neustále vylepšuje.

Oproti SMS umožňuje Messenger mnohem více funkcí

Výhod, které má Messenger oproti klasickým SMS zdarma, je spousta – patří mezi ně např. množství smajlíků, různé samolepky, gify, videa, obrázky, vkládání fotek, videí, hlasových zpráv atd. Především pro mladší uživatele je dnes Messenger prakticky nezbytností.

Vedle základní verze existují i odlehčené varianty Messengeru

Velká většina lidí má sice v mobilu nainstalovanou klasickou základní verzi Messengeru, existují ale i varianty, které v mobilu zaberou méně místa – patří mezi ně např. aplikace Messenger Lite, která je také od Facebooku, nicméně šetří nejen místo v telefonu, ale i vaše data. Používání Messengeru pak umožňuje i řada jiných alternativních aplikací od jiných tvůrců.

Píšete ze svého mobilu často textové zprávy, ale rádi byste je psali ještě ryc…
Dnes si představíme další zajímavou aplikaci pro správu SMS ve vašem mobilním …
Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
V dnešní době, kdy už skoro každý má mobilní telefon, to sice není příliš aktu…
Facebook
Seznam článků