Operátor:
Číslo příjemce:

Alternativy k SMS zdarma – WhatsApp

Na našem webu vám představujeme různé alternativní možnosti, jak posílat SMS zprávy zcela zdarma, bez jakýchkoli poplatků. Nedávno jsme si představili oblíbený Messenger od Facebooku, dnes se podíváme na aplikaci WhatsApp, která patří k nejstahovanějším aplikacím nejen na Android.

K čemu je určená aplikace WhatsApp?

WhatsApp je moderní komunikační aplikací, která slouží nejen k posílání textových zpráv, ale i k telefonování, videohovorům a ke sdílení fotek, videí nebo různých dokumentů. To vše je naprosto bezplatné, za používání WhatsApp se žádné poplatky neúčtují. Jediné, za co v souvislosti s používáním aplikace můžete utratit peníze, je datové připojení, ale to už závisí na tom, jaký máte tarif nebo jakého operátora využíváte.

Na jakých zařízeních WhatsApp funguje?

WhatsApp patří mezi tzv. multiplatformní aplikace, je tedy dostupná hned na několika systémech. Používat ji tak můžete na klasických stolních počítačích a noteboocích (PC i Mac) a na mobilních telefonech s operačními systémy Android, iOS, Windows Phone, Blackberry nebo Symbian. Odkaz ke stažení najdete kromě příslušných internetových obchodů i na webové stránce WhatsApp na adrese www.whatsapp.com. Jak samotná aplikace, tak i stránka jsou kompletně přeloženy do češtiny, její obsluhu tak zvládne každý.

Stručná historie aplikace WhatsApp

Vývojářem WhatsApp je stejnojmenná americká společnost, jež byla založena roku 2009. Postupem času se stala velmi populární a v roce 2014 ji dokonce za 16 miliard dolarů koupil Facebook, zachoval ale její nezávislost včetně původního jména. V posledních letech počet uživatelů WhatsAppu neustále roste – zatímco ještě v roce 2014 ho používalo půl miliardy lidí, o další dva roky později už počet jeho uživatelů překročil hranici jedné miliardy.

Nemáte chytrý telefon s mailovou aplikací, ale přáli byste si, aby vám chodila u…
Pokud máte aplikace ve svém chytrém mobilním telefonu propojené s cloudovými s…
Pokud vám za jakéhokoli důvodu nevyhovuje základní vestavěná aplikace pro příj…
Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtě…
Facebook
Seznam článků