Operátor:
Číslo příjemce:

Chomp SMS – skvělá aplikace na posílání SMS zpráv pro Android a iOS

Většina lidí posílá textové zprávy ze svých mobilů přes klasickou vestavěnou aplikaci a obvykle nemá potřebu hledat k ní alternativy. Pokud vám ale standardní rozhraní nevyhovuje a uvažujete o vyzkoušení jiné aplikace, která by přinesla více funkcí, máme pro vás jeden tip. Chomp SMS patří k nejoblíbenějším a nejstahovanějším SMS klientům pro mobily s Androidem a iOS.

Funkce aplikace Chomp SMS

Chomp SMS přináší spoustu užitečných možností, které ocení zejména ti, jenž SMS zprávy posílají často. Funkcí je zde skutečně nepřeberné množství – jmenovat můžeme např. šablony, plánované odesílání SMS, zálohování, možnost skupinových SMS nebo perfektní podpora pro ty, kteří používají dvě SIM karty v jednom telefonu. Aplikace má velmi povedený a moderní design a určitě stojí alespoň za vyzkoušení.

Zajímavé výhody aplikace

Kromě výše jmenovaných funkcí přináší Chomp SMS i celou řadu dalších, velmi zajímavých možností, jak s esemeskami pracovat. Skvělá je např. možnost zastavit SMS v okamžiku, kdy už se z vašeho mobilu začala posílat. Mnoho lidí pak jistě potěší i podpora pro stále se rozšiřující zařízení Android Wear. Samozřejmostí jsou pak různá témata, s nimž si lze upravit vzhled podle vkusu každého uživatele. Ne vše je sice bezplatné – některé funkce jsou dostupné pouze po uhrazení poplatku – většina je ale zdarma a bezplatná verze aplikace většině lidí určitě plně postačí.

Pro jaké mobily je Chomp SMS určená?

Chomp SMS je aplikací určenou pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS. Spustíte ji prakticky na jakémkoli mobilu s Androidem, podporuje totiž zařízení už od verze 2.3 (Gingerbread). Pokud tedy nemáte nějaký extrémně zastaralý mobilní telefon, měl by vám Chomp SMS bez problémů fungovat. Aplikace je navíc k dispozici i pro majitele iPhonů.

Vedle Štědrého dne patří Silvestr a Nový rok k těm dnům, kdy lidé nejvíce posíla…
Píšete ze svého mobilu často textové zprávy, ale rádi byste je psali ještě ryc…
Další známou aplikací, která umožňuje svým uživatelům odesílat SMS zdarma, je …
Posíláte často svým známým nebo kamarádům drobné částky, ale otravuje vás vyplňo…
Facebook
Seznam článků