Operátor:
Číslo příjemce:

Další aplikace pro správu SMS – Pulse SMS, Signal Private Messenger a Mood Messenger

Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, dnes se alespoň stručně podíváme na tři další zajímavé aplikace, určené pro odesílání a přijímání textových zpráv. Dvě z nich jsou určeny pro Android, třetí lze stáhnout i do mobilů se systémem iOS.

Pulse SMS

Velmi zajímavou, nicméně placenou aplikací pro správu textových zpráv je Pulse SMS. Její klíčovou výhodou je to, že funguje nejen v mobilních telefonech a tabletech, ale také na počítačích, noteboocích nebo chytrých hodinkách. Nabízí celou řadu funkcí, včetně archivování konverzací, nastavení automatického podpisu do SMS zprávy nebo plánování jejich odesílání. Aplikace je určená pro mobily s Androidem, bezplatný je ale pouze první týden jejího používání – pak už je třeba si ji platit buď 1x měsíčně nebo 1x za rok.

Signal Private Messenger

V tomto případě se jedná o aplikaci, která se podobá spíše aplikacím typu Messenger nebo WhatsApp, asi nejvíce podobná je iMessage pro iPhony. Hlavní předností je šifrovaná komunikace, takže se hodí pro ty, kterým jde především o bezpečnost jejich konverzace. Pokud příjemce zprávy nemá tuto aplikaci v mobilu nainstalovanou, zobrazí se mu text jako klasická SMS zpráva. Aplikace je dostupná nejen pro Android, ale také pro zařízení s operačním systémem iOS.

Mood Messenger

Jako poslední si představíme Mood Messenger – ten se hodně podobá oblíbenému Facebook Messengeru a stejně jako on umožňuje bezplatné posílání nejen textových zpráv, ale i obrázků nebo fotek. Hlavní předností je zejména povedené grafické prostředí a možnost nainstalovat si z Google Play spoustu různých skinů a upravit si tak prostředí podle vašeho vkusu. Tato SMS aplikace je určená pouze pro telefony s Androidem.

Píšete ze svého mobilu často textové zprávy, ale rádi byste je psali ještě ryc…
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
Prostřednictvím textových SMS zpráv můžeme nejen komunikovat s ostatními lidmi…
Další známou aplikací, která umožňuje svým uživatelům odesílat SMS zdarma, je …
Facebook
Seznam článků