Operátor:
Číslo příjemce:

Kolik stojí SMS u největších virtuálních operátorů?

Píšete-li ze svého mobilního telefonu často textové zprávy a zároveň nemáte žádný neomezený tarif, u něhož byste jejich počet nemuseli nijak řešit, mohou se vám hodit informace o tom, kolik stojí jedna SMS zpráva u vybraných virtuálních operátorů. Pro naše malé srovnání jsme vybrali pět předních hráčů na tuzemském trhu – Kaktus, Mobil.cz, Tesco Mobile, BLESKmobil a SAZKAmobil. Jaké jsou jejich aktuální ceny za jednu odeslanou esemesku?

Kaktus operátor oblíbený zejména u mladých lidí a u těch, jenž hodně používají internet v mobilu. Kaktus si v tuto chvíli účtuje 1,50 Kč za odeslanou SMS zprávu, můžete si u něj ale dokoupit i speciální balíčky, díky nimž ušetříte – v balíčcích vyjde 40 SMS na 50 Kč, 100 SMS na 100 Kč a 400 SMS na 300 Kč – tedy necelou korunu za esemesku. Stejná cena platí jak pro jednorázové, tak i pro obnovující se balíčky.

Mobil.cz tento operátor letos ztratil hodně zákazníků po změně svých podmínek, především u internetových služeb. Jedna SMS u něj stojí stejně jako u Kaktusu 1,50 Kč, nově už ale není internet zdarma neomezeně, ale pouze na 30 dní od dobití.

Tesco Mobile i zde je základní sazba za odeslanou textovou zprávu 1,50 Kč. Pokud si ale dobijete alespoň 300 Kč, na 30 dní máte sazby levnější – SMS do vlastní sítě máte úplně zdarma a do ostatních jen za 1 Kč.

BLESKmobil ani nejstarší virtuální operátor na českém trhu se se svojí základní cenou za SMS zprávu nijak neliší – cena je opět 1,50 Kč. Pokud jste zvyklí někomu občas poslat MMS, její cena je u BLESKmobilu 5 Kč.

SAZKAmobilasi vás nepřekvapí, že i SAZKA si u svého operátora nastavila stejnou cenu – jedna SMS vás vyjde opět na 1,50 Kč. Pokud si ale dobijete alespoň 300 Kč, máte nárok na odměnu – zvolíte-li si balíček levné volání + SMS, bude vás jedna SMS stát 1,30 Kč. SAZKAmobil ale má i poměrně širokou nabídku různých dalších balíčků – např. 50 SMS za 60 Kč, nebo 100 SMS za 100 Kč. Pokud však dáte přednost tarifu, pak vás jedna textová zpráva bude stát pouhých 0,90 Kč.

Dnes se podíváme na problematiku podvodů, které někteří lidé provádějí s pomoc…
Poslat SMS zprávu na telefonní číslo v rámci České republiky je už velmi levno…
Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
SMS zprávy neslouží pouze jako oblíbený a rychlý komunikační nástroj – jejich …
Facebook
Seznam článků