Operátor:
Číslo příjemce:

Na kterých videoportálech je možná SMS platba?

Placené portály s širokou nabídkou filmů a seriálů jsou v posledních letech na vzestupu a jsou čím dál oblíbenější. Nabízejí širokou nabídku atraktivního obsahu, který si jejich předplatitelé mohou spustit hned a bez dlouhého čekání, než se daný film či seriál stáhne z internetu. Tyto služby se běžně hradí platební kartou, nicméně u některých z nich je možná i platba prostřednictvím SMS zprávy. O které služby se jedná a kolik taková SMS stojí?

Voyo – pomocí SMS lze platit měsíční předplatné

Oblíbená česká videotéka Voyo je spojená s TV Nova a kromě filmů a seriálů nabízí také pořady z produkce Novy a všechny její televizní kanály s bonusem v podobě filmové stanice Voyo Cinema, jež je dostupná pouze v rámci služby Voyo. Platit za Voyo lze i SMS zprávou – tou můžete uhradit měsíční předplatné, které vás vyjde na 189 Kč. Musíte mít dostatek kreditu a také aktivované prémiové SMS zprávy.

Obbod – esemeskou lze uhradit jen vybrané pořady

Obbod si získal oblibu zejména seriály z vlastní produkce, jako je např. Vyšehrad nebo Lajna. Tato služba se standardně dá uhradit pouze přes platební bránu GoPay, nicméně vybrané seriály lze zaplatit i pomocí SMS zprávy – konkrétně jde o již zmíněnou Lajnu, Vyšehrad a nový pořad Stand-up Factory. Vybrat si vždy můžete mezi zakoupením jednoho dílu nebo celého seriálu.

Film Popular – jednou SMS uhradíte celý rok

Trochu specifickým zástupcem videoportálů je Film Popular, který nabízí trochu odlišný obsah. Zaměřuje se především na dokumenty, které se vysílají na stanicích WAR Svět válek a Kinosvět, v menší míře pak na něm najdete pořady pro děti nebo horory. Film Popular se platí jednorázově na celý rok a SMS zpráva stojí 199 Kč.

Ostatní videotéky platbu SMS zatím neumožňují

U předních videoték, jako je HBO GO, Netflix nebo Filmbox Live zatím možnost platby přes SMS není – tyto služby je nutné uhradit pomocí platební karty. Je ale možné, že v budoucnu bude i u těchto služeb více možností, jak je uhradit.

Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
Pomocí krátkých esemesek se dnes dá zaplatit za spoustu různých služeb. Jednou…
Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, d…
Dnes si opět představíme jednu z alternativních mobilních aplikací, sloužících…
Facebook
Seznam článků