Operátor:
Číslo příjemce:

Potřebujete zálohu vašich textovek? Použijte aplikaci SMS Backup+

Pokud máte aplikace ve svém chytrém mobilním telefonu propojené s cloudovými službami od Googlu, má to kromě řady dalších předností jednu velkou výhodu – pokud se vám mobil rozbije nebo ztratí, nepřijdete tak alespoň o svoje maily, fotky, kontakty a další důležitá data. Něco jiného jsou ale SMS zprávy – u nich už tato synchronizace automatická není a pokud o ně nechcete přijít, vyplatí se stáhnout si do mobilu nějakou aplikaci pro jejich zálohu. Jednou z těch nejlepších je SMS Backup+, kterou si v tomto článku představíme.

Aplikace je propojena s Gmailem

Mobilní aplikace SMS Backup+ pro telefony s Androidem využívá propojení s účtem na Gmailu – nejdříve tak musíte povolit, aby k tomuto propojení mohlo dojít, následně se vám pak veškeré SMS zprávy budou automaticky ukládat i do nové složky v Gmailu. Budete si je tak moci kdykoliv snadno najít a přečíst i v PC, notebooku či jiném zařízení.

Zálohují se nejen SMS zprávy

SMS Backup+ ale není určená pouze pro zálohu esemesek. Umí také zálohovat vaše MMS zprávy a dokonce i seznam všech vašich hovorů. Opět se vše uloží do vaší mailové schránky v Gmailu a o tyto data tak nebudete moci při poruše či ztrátě mobilu přijít.

Stažení i používání aplikace je zdarma

Dobrou zprávou je, že aplikace SMS Backup+ je k dispozici zcela zdarma – za její používání se neplatí nic a bezplatné je i stažení. Najdete ji v internetovém obchodě Google Play, případně se k ní dostanete rovnou z tohoto odkazu – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync. Aplikace je často aktualizovaná, její autoři se tak o ni pravidelně starají, aby vše fungovalo tak, jak má. Pokud by vám náhodou nevyhovovala, v Google Play najdete i celou řadu dalších aplikací pro zálohu SMS, z nichž už si určitě nějakou vyberete.

Přes naši internetovou SMS bránu můžete snadno a pohodlně odesílat SMS zdarma …
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
V dnešní době, kdy už skoro každý má mobilní telefon, to sice není příliš aktu…
Pokud nejste přímo z Prahy, ale občas do našeho hlavního města jezdíte, určitě…
Facebook
Seznam článků