Operátor:
Číslo příjemce:

Potřebujete zálohu vašich textovek? Použijte aplikaci SMS Backup+

Pokud máte aplikace ve svém chytrém mobilním telefonu propojené s cloudovými službami od Googlu, má to kromě řady dalších předností jednu velkou výhodu – pokud se vám mobil rozbije nebo ztratí, nepřijdete tak alespoň o svoje maily, fotky, kontakty a další důležitá data. Něco jiného jsou ale SMS zprávy – u nich už tato synchronizace automatická není a pokud o ně nechcete přijít, vyplatí se stáhnout si do mobilu nějakou aplikaci pro jejich zálohu. Jednou z těch nejlepších je SMS Backup+, kterou si v tomto článku představíme.

Aplikace je propojena s Gmailem

Mobilní aplikace SMS Backup+ pro telefony s Androidem využívá propojení s účtem na Gmailu – nejdříve tak musíte povolit, aby k tomuto propojení mohlo dojít, následně se vám pak veškeré SMS zprávy budou automaticky ukládat i do nové složky v Gmailu. Budete si je tak moci kdykoliv snadno najít a přečíst i v PC, notebooku či jiném zařízení.

Zálohují se nejen SMS zprávy

SMS Backup+ ale není určená pouze pro zálohu esemesek. Umí také zálohovat vaše MMS zprávy a dokonce i seznam všech vašich hovorů. Opět se vše uloží do vaší mailové schránky v Gmailu a o tyto data tak nebudete moci při poruše či ztrátě mobilu přijít.

Stažení i používání aplikace je zdarma

Dobrou zprávou je, že aplikace SMS Backup+ je k dispozici zcela zdarma – za její používání se neplatí nic a bezplatné je i stažení. Najdete ji v internetovém obchodě Google Play, případně se k ní dostanete rovnou z tohoto odkazu – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zegoggles.smssync. Aplikace je často aktualizovaná, její autoři se tak o ni pravidelně starají, aby vše fungovalo tak, jak má. Pokud by vám náhodou nevyhovovala, v Google Play najdete i celou řadu dalších aplikací pro zálohu SMS, z nichž už si určitě nějakou vyberete.

Pomocí krátkých esemesek se dnes dá zaplatit za spoustu různých služeb. Jednou…
Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
V souvislosti s nebankovními úvěry se často můžeme setkat s označením SMS půjč…
Facebook
Seznam článků