Operátor:
Číslo příjemce:

Předplaťte si vaše oblíbené noviny pomocí SMS zprávy

Prostřednictvím SMS zprávy se dá zařídit spousta věcí – esemesky nejsou určené pouze k běžné komunikaci mezi lidmi, ale umožňují např. platbu za parkování, nákup jízdenky na autobus a celou řadu dalších funkcí. Tentokrát jsme se zaměřili na předplatné vybraných periodik, které si můžete snadno a rychle objednat pomocí jediné SMS zprávy.

SMS předplatné MF Dnes

Oblíbenou “Mladou frontu“ si můžete snadno předplatit přes SMS – její cena je 75 Kč a za tuto částku získáte předplatné MF Dnes na vámi zvolený den v týdnu na 4 týdny. Podrobnější informace včetně formátu SMS zprávy najdete pod odkazem https://www.mfdnes.cz/?y=predplatne-mfdnes/sms.htm.

SMS předplatné Lidových novin

Dalšími kvalitními novinami, které rozhodně stojí za to, jsou “Lidovky“, jež mají tradici už od roku 1893 a jsou tak vůbec nejstarším českým deníkem. I v tomto případě si lze vybrat jeden den v týdnu, který si chcete předplatit, dá se ale zvolit i kombinace pátečního + sobotního výtisku. Cena SMS zprávy za měsíční předplatné je pro pondělí až čtvrtek 60 Kč, pro pátek nebo sobotu 75 Kč a zvýhodněné kombo pátek + sobota je za 125 Kč – bližší informace jsou k dispozici na stránce https://www.lidovenoviny.cz/?y=predplatne-ln/sms.htm.

SMS předplatné týdeníku Ekonom

Zajímáte-li se o ekonomii, možná oceníte možnost předplatit si týdeník Ekonom, který patří pod stejnou společnost, jako např. Hospodářské noviny nebo webový portál iHned. Měsíční předplatné Ekonomu přes esemesku vás vyjde na 199 Kč, objednat si ale lze i jeden výtisk za 49 Kč – více podrobností na https://ekonom.ihned.cz/sms-objednavka/.

SMS předplatné časopisu Téma

Posledním tipem na SMS předplatné je časopis Téma, který stejně jako MF Dnes a Lidové noviny patří pod společnost MAFRA. U magazínu Téma si můžete vybrat buď předplatné na 4 týdny za 99 Kč nebo na 12 týdnů za 299 Kč – opět stačí pouze jediná SMS zpráva. Přesný formát zprávy je na webu https://www.etema.cz/?y=predplatne-tema/sms.htm.

SMS zprávy neslouží pouze jako oblíbený a rychlý komunikační nástroj – jejich …
Textové zprávy na mobilní telefony jsou samozřejmou součástí našich životů a t…
Běžná SMS zpráva je už v dnešní době relativně levnou záležitostí a její cena …
Na našem webu vám představujeme různé alternativní možnosti, jak posílat SMS z…
Facebook
Seznam článků