Operátor:
Číslo příjemce:

QKSMS – krásná aplikace pro práci s vašimi SMS

Pokud vám za jakéhokoli důvodu nevyhovuje základní vestavěná aplikace pro příjem a odesílání esemesek, máme pro vás další tip na aplikaci, která by vás mohla zaujmout. Její název je QKSMS a je dostupná pro mobilní telefony s operačním systémem Android. Co QKSMS nabízí a jaké jsou její největší přednosti?

Hlavní výhody aplikace

K nejdůležitějším plusům QKSMS patří zejména skvělé grafické zpracování, které je jedno z nejhezčích mezi všemi dostupnými SMS aplikacemi. Další výhodou je možnost používat QKSMS zcela zdarma, i když si lze připlatit i za její vylepšení. Aplikace je navíc velmi rychlá, výkonná a můžete si např. zvolit noční mód, který vám nesežere tolik baterie.

Rozsáhlé možnosti přizpůsobení

Možná úplně tou největší výhodou této SMS aplikace je obrovské množství možností, jak si ji přizpůsobit a nastavit přesně podle vašeho gusta. Můžete si vybrat z nepřeberného množství barev, přepínat mezi denním a nočním režimem nebo nastavit si soukromí podle vaší potřeby. Pochvalu si zaslouží i kompatibilita se zařízeními Android Wear nebo podpora pro Talk Back či Samsung Voice Assistent.

Možnost výběru mezi bezplatnou a plnou verzí

Stejně jako u řady jiných aplikací, i u QKSMS si lze vybrat kromě základní bezplatné verze i placenou variantu a využívat ji tak naplno. Podle obchodu Google Play se ceny za další funkce v současné době pohybují od 25 do 299 Kč.

Celkově patří QKSMS k nejlépe hodnoceným ve své kategorii a i my ji můžeme jedině doporučit. Pokud nejste spokojení s vestavěnou aplikací pro SMS, určitě neváhejte a OKSMS alespoň nezávazně vyzkoušejte – nebude vás to stát ani korunu a třeba si ji zamilujete stejně tak, jako stovky tisíc dalších uživatelů z celého světa. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play pod tímto odkazem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moez.QKSMS&hl=cs.

Pokud máte aplikace ve svém chytrém mobilním telefonu propojené s cloudovými s…
Textové SMS zprávy mají v dnešní době celou řadu různých využití, patří mezi n…
Při krizové situaci všichni víme, že se dá pomoc přivolat telefonátem na bezpl…
Posíláte často svým známým nebo kamarádům drobné částky, ale otravuje vás vyplňo…
Facebook
Seznam článků