Operátor:
Číslo příjemce:

SMS-O2.cz – proč posílat SMS zdarma právě přes naši SMS bránu?

Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro posílání SMS zdarma měli použít právě tu naši. Pokud si nejste jistí, máme pro vás několik argumentů, proč je právě naše SMS brána tou pravou pro posílání SMS zdarma.

Přehledný web, na kterém se snadno zorientujete

Naše stránka je velmi přehledná a každý se na ní bez problémů zorientuje. Nemusíte se u nás nijak registrovat a rovnou tak můžete začít posílat SMS zdarma do sítí všech českých operátorů.

100% spolehlivost – všechny SMS vždy adresátovi doručíme

Na nás se můžete spolehnout – doručujeme všechny SMS zdarma a nemusíte tak mít obavy, že by vaše textová zpráva nedošla. Naše SMS brána je naprosto spolehlivá a funguje 24 hodin denně a 365 dní v roce.

Rychlost odeslání – adresát obdrží vaši zprávu ihned, bez zbytečné prodlevy

SMS zdarma odesíláme okamžitě, nehrozí tak situace, že někomu pošlete SMS a ta mu přijde třeba po několika hodinách. Textové zprávy obdrží adresát jen několik sekund po jejím odeslání. Naše SMS brána je tak nejen spolehlivá, ale i velmi rychlá.

Předpřipravená SMS přání – inspirace pro Vás

Nemusíte nikde zdlouhavě vyhledávat inspiraci pro přání k narozeninám, vánocům nebo jiné příležitosti – spoustu krásných SMS přání najdete už na našem webu a tak už vám stačí je pouze jednoduše zkopírovat a odeslat. Ušetříte si tak čas a vhodné přání si vyberete během malé chvilky.

Úspora peněz – za SMS zprávy nemusíte platit ani korunu

A závěrem to nejdůležitější – od nás posíláte vždy SMS zdarma a za tuto službu tak neplatíte ani korunu. Nevyhazujte zbytečně peníze a posílejte SMS zcela zdarma přes naši SMS bránu – zaručeně budete spokojení, stejně jako tisíce a tisíce našich uživatelů, kteří svoje zprávy posílají přes nás.

Prostřednictvím textových SMS zpráv můžeme nejen komunikovat s ostatními lidmi…
Když si chce člověk pustit nějaký film nebo seriál, který zrovna nedávají v te…
Placené portály s širokou nabídkou filmů a seriálů jsou v posledních letech na…
Vedle Štědrého dne patří Silvestr a Nový rok k těm dnům, kdy lidé nejvíce posíla…
Facebook
Seznam článků