Operátor:
Číslo příjemce:

SMS parking – zaplaťte za parkování pomocí SMS zprávy

Pomocí krátkých esemesek se dnes dá zaplatit za spoustu různých služeb. Jednou z nich je i parkování, které tak můžete uhradit pohodlně prostřednictvím vašeho mobilního telefonu, aniž byste museli chodit k parkovacímu automatu. Tato služba se postupně rozšiřuje po celé ČR a kromě velkých měst je dostupná i v celé řadě těch menších.

Jak zaplatit parkování esemeskou?

Platba SMS zprávou za parkovné je velmi jednoduchá – stačí jen odeslat textovou zprávu v příslušném tvaru a krátce poté vám na mobil přijde SMS s parkovacím lístkem.

Ve kterých městech je tato služba dostupná?

Seznam míst, kde je tato služba v provozu, se neustále rozšiřuje. Vedle těch největších českých měst, jako je Praha, Brno, Hradec Králové, Olomouc nebo Ostrava, funguje SMS parking i v celé řadě menších, jako je např. Chrudim, Letohrad, Třebíč, Velká Bíteš nebo Votice. Bližší informace najdete např. na stránce http://www.parkovacilistek.cz/, kde je jejich seznam pravidelně aktualizovaný.

Mobilní aplikace pro SMS parking

V některých městech mají řidiči možnost obsluhovat SMS parking i pomocí aplikace v mobilním telefonu. Momentálně je tato služba dostupná např. v Hradci Králové nebo Olomouci – pro obě města jsou příslušné aplikace ke stažení v internetovém obchodě Google Play, u HK je k dispozici i aplikace pro iOS. Ne vždy se ale platba přes aplikaci vyplatí – raději si předem ověřte, jaký je její tarif.

Hlavní výhody platby za parkování přes SMS

Platba za parkování pomocí SMS zprávy má spoustu výhod – patří k nim např. snadná možnost prodloužení bez nutnosti chodit k parkovacímu automatu nebo možnost pohodlné platby i v situaci, kdy nemáte žádné drobné. Služba je naprosto bezpečná, komfortní a je skvělou alternativou pro všechny řidiče, kteří tak mohou provést úhradu bez zbytečného zdržování.

Posíláte často svým známým nebo kamarádům drobné částky, ale otravuje vás vyplňo…
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtě…
Existuje velké množství různých nemocí nebo syndromů a řada z nich je spojená …
Facebook
Seznam článků