Operátor:
Číslo příjemce:

SMS soutěže na internetu

Prostřednictvím textových SMS zpráv můžeme nejen komunikovat s ostatními lidmi, ale touto formou je možné se zúčastnit různých zajímavých soutěží o atraktivní ceny. Existuje ale několik druhů SMS soutěží – některé z nich vás přijdou jen na pár korun, u jiných ale hrozí, že utratíte stovky až tisíce. Výhry jsou ale obvykle velmi lákavé.

Druhy SMS soutěží na internetu

Internetové SMS soutěže nejsou všechny stejné – setkat se lze s jejich různými podobami. Typickým příkladem jsou jednoduché soutěže, kde musíte odpovědět na zadanou otázku a systém pak vylosuje určitý počet výherců. Takových soutěží je mnoho a často se s nimi lze setkat např. v oblíbených televizních pořadech nebo v časopisech.

Jiný typ SMS soutěží nabízejí speciální portály, kde je spousta atraktivních cen, z nichž si může hráč vybrat tu, jež ho nejvíce láká. Princip soutěže pak spočívá v tom, že cenu získá ta SMS zpráva, která přijde v předem určeném pořadí – např. každá 500. SMS. Obvykle se v nich hraje např. o elektroniku, oblíbené jsou zejména mobily a jiné zboží.

Výhody SMS soutěží

Internetové SMS soutěže mají samozřejmě spoustu předností, k těm největším patří zejména velmi snadná účast ve hře – stačí pouze odeslat krátkou textovou zprávu v příslušném formátu. Lákavé jsou i ceny a u některých SMS soutěží stojí jedna SMS jen pár korun, takže nijak nezatíží váš rozpočet.

Rizika SMS soutěží

Nebezpečí mnoha soutěží tohoto typu spočívá v jejich vysoké ceně – často může jedna SMS stát až 99 Kč a pokud ji odešlete opakovaně, účet za telefon se může vyšplhat hodně vysoko. Zásadním negativem je pak poměr pravděpodobnosti výhry k ceně za SMS – výhra má např. hodnotu 10 000 Kč, vyhraje každá tisící SMS, přičemž jedna stojí 99 Kč – šance na výhru je tak minimální a soutěž se vyplatí jen jejímu provozovateli. Než takto zbytečně vyhazovat peníze, už se spíše vyplatí investovat do jiných her – např. do kurzových sázek, kde výhra odpovídá pravděpodobnosti.

Textové zprávy na mobilní telefony slouží ke spoustě účelů. Dnes si představím…
Písniček, které by jako svoje hlavní téma měly SMS zprávy sice není mnoho, něk…
Existuje velké množství různých nemocí nebo syndromů a řada z nich je spojená …
Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtě…
Facebook
Seznam článků