Operátor:
Číslo příjemce:

SMS zpravodajství do mobilu od ČTK

Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtěli byste být informovaní o novinkách z domova, ze světa nebo ze sportu? Díky informační servisu ČTK České tiskové kanceláře) to není žádný problém. Stačí si jen objednat jejich placený SMS servis a budete dostávat pravidelné novinky prostřednictvím textových zpráv do vašeho telefonu.

Aktuální novinky přímo z ČTK

Česká tisková kancelář patří mezi veřejnoprávní instituce (stejně jako třeba Česká televize nebo Český rozhlas). Jedná se o naprosto nezávislou organizaci, která přináší médiím aktuální zpravodajství z mnoha různých oborů. Založena byla 28.září 1918, letos tedy oslaví výročí 100 let od svého vzniku. Součástí ČTK je i rozsáhlá infobanka, fotobanka s více než pěti miliony fotografií a videobanka.

SMS servis pro klienty O2

V síti O2 je nabídka SMS od ČTK docela široká – vybrat si lze např. balíček aktualit, počasí, domácí zprávy, zahraniční zprávy, ekonomiku, sport nebo samostatně fotbal či hokej. Objednací i deaktivační SMS je vždy zdarma, jinak stojí každý přijatá zpráva 1,30 Kč. Vedle SMS zpráv si lze u O2 od ČTK objednat i MMS aktuality, jedna ale vyjde na 10 Kč.

SMS zprávy pro síť T-Mobile

Nejširší je nabídka ČTK pro zákazníky v síti T-Mobile. Vedle hlavních kategorií jsou zde např. i zprávy v angličtině (2,50 Kč za SMS) a širší výběr novinek ze sportu. Cena za jednu SMS je 1,20 Kč, výjimkou jsou SMS zprávy z fotbalové reprezentace za za 1,79 Kč a již zmíněné novinky v angličtině. Objednat si lze i MMS zpravodajství, cena jedné MMS je 9 Kč (jednorázově) nebo 7 Kč (u pravidelného zasílání).

SMS novinky pro zákazníky Vodafone

SMS zprávy od ČTK si mohou objednat i ti, co mají operátora Vodafone, výběr je zde ale menší a zahrnuje pouze 5 kategorií – ekonomika, domácí zprávy, světové zprávy, fotbal a hokej. Cena jedné SMS zprávy je vždy 1,20 Kč.

Textové SMS zprávy mají v dnešní době celou řadu různých využití, patří mezi n…
Při krizové situaci všichni víme, že se dá pomoc přivolat telefonátem na bezpl…
Chcete vaši lásku potěšit krásnou textovou zprávou, která jí přijde přímo na mob…
Máte na svém mobilním telefonu spoustu kreditu, kterého se potřebujete zbavit …
Facebook
Seznam článků