Operátor:
Číslo příjemce:

SMS zpravodajství do mobilu od ČTK

Máte pouze obyčejný mobilní telefon bez možnosti připojení k internetu, ale chtěli byste být informovaní o novinkách z domova, ze světa nebo ze sportu? Díky informační servisu ČTK České tiskové kanceláře) to není žádný problém. Stačí si jen objednat jejich placený SMS servis a budete dostávat pravidelné novinky prostřednictvím textových zpráv do vašeho telefonu.

Aktuální novinky přímo z ČTK

Česká tisková kancelář patří mezi veřejnoprávní instituce (stejně jako třeba Česká televize nebo Český rozhlas). Jedná se o naprosto nezávislou organizaci, která přináší médiím aktuální zpravodajství z mnoha různých oborů. Založena byla 28.září 1918, letos tedy oslaví výročí 100 let od svého vzniku. Součástí ČTK je i rozsáhlá infobanka, fotobanka s více než pěti miliony fotografií a videobanka.

SMS servis pro klienty O2

V síti O2 je nabídka SMS od ČTK docela široká – vybrat si lze např. balíček aktualit, počasí, domácí zprávy, zahraniční zprávy, ekonomiku, sport nebo samostatně fotbal či hokej. Objednací i deaktivační SMS je vždy zdarma, jinak stojí každý přijatá zpráva 1,30 Kč. Vedle SMS zpráv si lze u O2 od ČTK objednat i MMS aktuality, jedna ale vyjde na 10 Kč.

SMS zprávy pro síť T-Mobile

Nejširší je nabídka ČTK pro zákazníky v síti T-Mobile. Vedle hlavních kategorií jsou zde např. i zprávy v angličtině (2,50 Kč za SMS) a širší výběr novinek ze sportu. Cena za jednu SMS je 1,20 Kč, výjimkou jsou SMS zprávy z fotbalové reprezentace za za 1,79 Kč a již zmíněné novinky v angličtině. Objednat si lze i MMS zpravodajství, cena jedné MMS je 9 Kč (jednorázově) nebo 7 Kč (u pravidelného zasílání).

SMS novinky pro zákazníky Vodafone

SMS zprávy od ČTK si mohou objednat i ti, co mají operátora Vodafone, výběr je zde ale menší a zahrnuje pouze 5 kategorií – ekonomika, domácí zprávy, světové zprávy, fotbal a hokej. Cena jedné SMS zprávy je vždy 1,20 Kč.

Dnes se podíváme na problematiku podvodů, které někteří lidé provádějí s pomoc…
Pokud nejste přímo z Prahy, ale občas do našeho hlavního města jezdíte, určitě…
Spousta poskytovatelů různých služeb nabízí svým zákazníkům možnost doručení t…
Facebook
Seznam článků