Operátor:
Číslo příjemce:

Textra – další alternativní aplikace pro SMS

Dnes si představíme další zajímavou aplikaci pro správu SMS ve vašem mobilním telefonu. Pokud vám nevyhovuje ta nativní, máte možnost si z obchodu Google Play stáhnout různé alternativy, přinášející spoustu užitečných funkcí, nových smajlíků a dalších vychytávek. Textra patří k těm nejoblíbenějším a nejstahovanějším pro telefony s Androidem.

Funkce mobilní aplikace Textra

Funkcí, které Textra nabízí, je skutečně hodně. Patří k nim plánování odeslání SMS zpráv, rychlé hlasové poznámky, 21 velikostí textu, možnost nastavit si blokované uživatele a spousta dalších. Velmi bohaté jsou zejména možnosti úpravy prostředí pro SMS – vybrat si můžete z více než stovky různých motivů a barev a přizpůsobit si tak jednotlivé bubliny s SMS zprávami, prostředí aplikace nebo její ikonu. Nastavit si lze i zvuk SMS zprávy, barvu LED, vibrace a další funkce. Výhodou je i kompatibilita s Android Wear, Android Auto, Pushbullet nebo MightyText, důležitá je také podpora pro Dual SIM telefony.

Velké množství smajlíků a emoji

Kdo má rád posílání různých smajlíků, samolepek nebo emoji, tak si přijde na své. Textra už v základu nabízí přes 2 000 různých emoji, další si pak můžete nainstalovat v doplňkových aplikacích – ty nabízejí smajlíky ve stylu iOS, Twitteru nebo Emoji One. Oproti nativní aplikaci pro SMS tak Textra přináší nesrovnatelně větší výběr a pestřejší možnosti.

Jak stáhnout aplikaci Textra do mobilu?

Samotná aplikace je v základní verzi zcela zdarma, při jejím používání se tak občas může zobrazit reklama. Stáhnout si ji můžete jednoduše z internetového obchodu Google Play, kde ji najdete pod názvem Textra SMS. Aplikace je velmi oblíbená v ČR i ve světě a díky snadnému ovládání, nepřebernému množství motivů a užitečným funkcím ji určitě můžeme doporučit všem uživatelům, kterým základní rozhraní pro SMS nevyhovuje.

Posíláte často svým známým nebo kamarádům drobné částky, ale otravuje vás vyplňo…
Vánoční svátky a zejména pak Štědrý den patří k období, kdy lidé nejvíce z cel…
Dnes si opět představíme jednu z alternativních mobilních aplikací, sloužících…
Na našem webu s SMS zdarma vám přinášíme různé články, které se týkají využití…
Facebook
Seznam článků