Operátor:
Číslo příjemce:

Textra – další alternativní aplikace pro SMS

Dnes si představíme další zajímavou aplikaci pro správu SMS ve vašem mobilním telefonu. Pokud vám nevyhovuje ta nativní, máte možnost si z obchodu Google Play stáhnout různé alternativy, přinášející spoustu užitečných funkcí, nových smajlíků a dalších vychytávek. Textra patří k těm nejoblíbenějším a nejstahovanějším pro telefony s Androidem.

Funkce mobilní aplikace Textra

Funkcí, které Textra nabízí, je skutečně hodně. Patří k nim plánování odeslání SMS zpráv, rychlé hlasové poznámky, 21 velikostí textu, možnost nastavit si blokované uživatele a spousta dalších. Velmi bohaté jsou zejména možnosti úpravy prostředí pro SMS – vybrat si můžete z více než stovky různých motivů a barev a přizpůsobit si tak jednotlivé bubliny s SMS zprávami, prostředí aplikace nebo její ikonu. Nastavit si lze i zvuk SMS zprávy, barvu LED, vibrace a další funkce. Výhodou je i kompatibilita s Android Wear, Android Auto, Pushbullet nebo MightyText, důležitá je také podpora pro Dual SIM telefony.

Velké množství smajlíků a emoji

Kdo má rád posílání různých smajlíků, samolepek nebo emoji, tak si přijde na své. Textra už v základu nabízí přes 2 000 různých emoji, další si pak můžete nainstalovat v doplňkových aplikacích – ty nabízejí smajlíky ve stylu iOS, Twitteru nebo Emoji One. Oproti nativní aplikaci pro SMS tak Textra přináší nesrovnatelně větší výběr a pestřejší možnosti.

Jak stáhnout aplikaci Textra do mobilu?

Samotná aplikace je v základní verzi zcela zdarma, při jejím používání se tak občas může zobrazit reklama. Stáhnout si ji můžete jednoduše z internetového obchodu Google Play, kde ji najdete pod názvem Textra SMS. Aplikace je velmi oblíbená v ČR i ve světě a díky snadnému ovládání, nepřebernému množství motivů a užitečným funkcím ji určitě můžeme doporučit všem uživatelům, kterým základní rozhraní pro SMS nevyhovuje.

Spousta poskytovatelů různých služeb nabízí svým zákazníkům možnost doručení t…
Na našem webu vám představujeme různé alternativní možnosti, jak posílat SMS z…
Na našem webu už jsme uvedli několik článků o alternativních SMS aplikacích, d…
Internetových SMS brán už existuje spousta, možná se tak ptáte, proč byste pro p…
Facebook
Seznam článků